MAAK EEN VRIEND OF VRIENDIN LID EN ONTVANG 1 MAAND GRATIS SPORTEN

LESAANBOD

Kies uit meer dan 40 motiverende groepslessen, workouts en cyclinglessen

Kies uit meer dan 40 motiverende groeps-, cyclinglessen en workouts die wekelijks door een zeer ervaren team met veel passie en energie worden gegeven. Jouw keuze? Bekijk hieronder het lesrooster of bekijk alle lesomschrijvingen en reserveer vandaag nog je les.

13:30 - 14:30 Body & Mind VINYASA YOGA Dance Hall ELLEN M. Reserveer
14:30 - 15:00 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone THOMAS Reserveer
19:00 - 19:30 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone SIMON Reserveer
19:30 - 20:30 Cycling GROUP CYCLE: POWER Cycling MARIO Reserveer
19:30 - 20:30 Body & Mind PILATES INTERMEDIATE Dance Hall JERA Reserveer
19:40 - 20:10 Fast Fit FF: MOBILITY Functional Zone SIMON Reserveer
20:20 - 20:50 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone SIMON Reserveer
20:30 - 21:30 Conditietraining BOXING FIT Dance Hall MARIJKE Reserveer
20:30 - 21:30 Cycling CYCLING Cycling MARIO Reserveer
09:00 - 10:00 Figuurtraining FATBURNER & ABS Dance Hall ELLEN Reserveer
09:30 - 10:30 Body & Mind PILATES INTERMEDIATE Body & Mind WANDA Reserveer
09:30 - 10:00 Fast Fit FF: CORE WORKOUT Functional Zone SIETSKE Reserveer
10:45 - 12:00 Body & Mind EASY FLOW YOGA Dance Hall CATHERINE Reserveer
19:00 - 20:00 Figuurtraining BODYSHAPE Dance Hall SONJA Reserveer
19:40 - 20:10 Fast Fit FF: RUGSTABILISATIE Functional Zone THOMAS Reserveer
20:00 - 21:00 Body & Mind YOGILATES Body & Mind SONJA Reserveer
20:00 - 21:00 Figuurtraining POWER CLUB Dance Hall WIM Reserveer
20:20 - 20:50 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone THOMAS Reserveer
21:00 - 22:00 Cycling RESPIRO GROUP CYCLE Cycling WIM Reserveer
09:15 - 10:15 Body & Mind PILATES BEGINNERS Dance Hall KIM Reserveer
09:30 - 10:00 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone THOMAS Reserveer
10:15 - 11:15 Figuurtraining BODYFIT Dance Hall SONJA Reserveer
10:15 - 11:15 Body & Mind PILATES INTERMEDIATE Body & Mind KIM Reserveer
14:30 - 15:00 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone CHARLOTTE Reserveer
15:00 - 17:00 Kinderen TIENERFITNESS Kinderen CHARLOTTE Reserveer
18:30 - 19:30 Body & Mind PILATES BEGINNERS Dance Hall SOFIE Reserveer
19:00 - 19:30 Fast Fit FF: RUGSTABILISATIE Functional Zone SIETSKE Reserveer
19:30 - 20:30 Body & Mind VINYASA YOGA Body & Mind SOFIE Reserveer
19:30 - 20:30 Figuurtraining STEP AEROBICS Dance Hall ISABELLE Reserveer
19:40 - 20:10 Fast Fit FF: CORE WORKOUT Functional Zone SIETSKE Reserveer
20:20 - 20:50 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone SIETSKE Reserveer
20:30 - 21:30 Cycling GROUP CYCLE: RPM Cycling TOM Reserveer
20:30 - 21:30 Conditietraining ZUMBA Dance Hall EVELIEN Reserveer
20:45 - 21:45 Body & Mind YIN YOGA Body & Mind SOFIE Reserveer
09:15 - 10:15 Body & Mind HATHA YOGA Body & Mind LORE L. Reserveer
09:30 - 10:00 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone SIMON Reserveer
10:30 - 11:30 Postnataal MAMA & BABYGYM Respiro LORE V. Reserveer
19:00 - 20:00 Body & Mind HATHA YOGA Dance Hall SONJA Reserveer
19:40 - 20:10 Fast Fit FF: RUGSTABILISATIE Functional Zone CHARLOTTE Reserveer
20:00 - 21:00 Figuurtraining BODYSHAPE Dance Hall SONJA Reserveer
20:00 - 21:00 Body & Mind PILATES INTERMEDIATE Body & Mind ELLEN Reserveer
20:00 - 21:00 Cycling RESPIRO GROUP CYCLE Cycling MARIJKE Reserveer
20:20 - 20:50 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone CHARLOTTE Reserveer
21:00 - 22:00 Body & Mind PILATES ADVANCED Body & Mind ELLEN Reserveer
09:30 - 10:30 Conditietraining FIT ACTIEF 50 PLUS Dance Hall PAULINE Reserveer
09:30 - 10:00 Fast Fit FF: CORE WORKOUT Functional Zone THOMAS Reserveer
09:30 - 10:30 Cycling MORNING CYCLING Cycling MARIO Reserveer
10:00 - 11:00 Body & Mind HATHA YOGA Body & Mind JIMENA Reserveer
10:45 - 11:45 Conditietraining BODY IMPACT Dance Hall THOMAS Reserveer
14:30 - 15:00 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone PAULINE Reserveer
16:30 - 18:00 Kinderen TIENERFITNESS Kinderen PAULINE Reserveer
17:15 - 18:15 Kinderen STREETDANCE 1 Kinderen KAYLA Reserveer
18:15 - 19:15 Kinderen STREETDANCE 2 Kinderen KAYLA Reserveer
19:00 - 20:00 Conditietraining CIRCUITTRAINING Dance Hall PAULINE Reserveer
20:00 - 21:00 Conditietraining BOXING FIT Dance Hall MARIJKE Reserveer
09:00 - 10:00 Body & Mind HATHA YOGA Body & Mind JIMENA Reserveer
09:00 - 10:00 Figuurtraining POWER CLUB Dance Hall LORI Reserveer
10:00 - 11:00 Cycling SATURDAY CYCLING Cycling LORI Reserveer
10:00 - 11:00 Kinderen KLEUTERDANS Kinderen KIRSTEN Reserveer
10:00 - 11:00 Kinderen ROPE SKIPPING 1 Kinderen SILKE en ELISE Reserveer
11:00 - 12:00 Kinderen MINIDANS Kinderen KIRSTEN Reserveer
11:00 - 12:00 Kinderen ROPE SKIPPING 2 Kinderen SILKE en ELISE Reserveer
11:00 - 11:30 Fast Fit FF: CORE WORKOUT Functional Zone SOPHIE Reserveer
12:00 - 14:00 Kinderen ROPESKIPPING PRE-COMPETITIE Kinderen SILKE en ELISE Reserveer
14:30 - 15:00 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone CHARLOTTE Reserveer
09:50 - 10:20 Fast Fit FF: RUGSTABILISATIE Functional Zone GEORGIOS Reserveer
10:00 - 11:00 Body & Mind PILATES BEGINNERS Body & Mind JERA Reserveer
10:30 - 11:00 Fast Fit FF: TEAMBEATS Functional Zone GEORGIOS Reserveer
11:00 - 12:00 Cycling CYCLING Cycling GEORGIOS Reserveer
11:15 - 12:15 Body & Mind PILATES INTERMEDIATE Dance Hall JERA Reserveer

BENIEUWD ?

Kom onmiddellijk in beweging en maak kennis met een gratis 8-dagenpas.

OVERTUIGD?

Word lid en start onmiddellijk met een lidmaatschapstest.

RESPIRO

Aarschotsesteenweg 33

3110 Rotselaar Belgie

T 016 60 69 79

info@respiro.be

VOLG RESPIRO
OPENINGSTIJDEN

Maandag13.00 22.00
Dinsdag t/m donderdag 07.30 22.00
Vrijdag 09.00 21.00
Zaterdag 09.0016.00
Zondag 09.0014.00

Jaarlijks verlof tijdens de week van 21 juli en tijdens de officiële feestdagen, klik hier.

NIEUWSBRIEF

Wil je onze nieuwsbrief ontvangen? Vul je naam en e-mailadres hieronder in en klik op versturen.