respiro gezondheid, conditie

.uurrooster

DAG SPORT
Reservaties
* Wanneer in het uurrooster 'Reserveren' vermeld staat, vragen we je om te reserveren. Reserveren kan je tot zeven dagen vooraf op volgende manieren: on-line door op reserveren te klikken bij de gewenste les en met gebruik van je login en wachtwoord.

Daarnaast kan u via onze reservatiecomputer aan de balie reserveren, maar ook nog steeds telefonisch (016/ 60 69 79) en per e-mail . Groepslessen met minder dan 7 deelnemers gaan in principe niet door.

Maandag
Groepsles figuurtraining
13:30 FitballReserverenPauline
Groepsles body & mind
13:30 Yoga Easy FlowReserverenValerie
Groepsles Fast Fit
14:30 FF: Circuit trainingReserveren
Groepsles conditietraining
19:00 CyclingReserverenMarijke
Groepsles figuurtraining
19:00 Step&ShapeReserverenArnaud
Groepsles Fast Fit
19:30 FF: MobilityReserverenThomas
Groepsles conditietraining
20:00 CyclingReserverenLori
Groepsles body & mind
20:00 PilatesReserverenArnaud
Groepsles Fast Fit
20:30 FF: Circuit trainingReserveren
Groepsles combinatie conditie- en spiertraining
21:00 BootcampReserverenLori
Groepsles body & mind
21:00 Pilates PlusReserverenArnaud
Dinsdag
Groepsles body & mind
09:00 PilatesReserverenKim
10:00 Pilates PlusReserverenKim
Groepsles Fast Fit
10:30 FF: Circuit trainingReserveren
Groepsles conditietraining
11:00 Jazz DanceReserverenKim
Groepsles body & mind
11:00 Yoga Easy FlowReserverenCatherine
Groepsles Fast Fit
14:30 FF: Circuit trainingReserveren
Groepsles conditietraining
19:00 Dance MixReserverenEllen
Groepsles Fast Fit
19:30 FF: Back to BasicsReserverenArnaud
Groepsles conditietraining
20:00 CyclingReserverenMaarten
Groepsles combinatie conditie- en spiertraining
20:00 Power ClubReserverenWim
Groepsles Fast Fit
20:00 FF: Back to BasicsReserverenArnaud
Groepsles conditietraining
21:00 FatburnerReserverenHelena
21:00 CyclingReserverenWim
Woensdag
Groepsles body & mind
09:00 PilatesReserverenKim
Groepsles figuurtraining
10:00 Fatburner& AbsReserverenEllen
Groepsles Fast Fit
10:30 FF: Circuit trainingReserveren
14:30 FF: Circuit trainingReserverenCharlotte
Groepsles kinderen
15:00 TienerfitnessReserveren
Groepsles conditietraining
19:30 CyclingReserverenTom
Groepsles combinatie conditie- en spiertraining
19:30 Power ClubReserverenLori
Groepsles body & mind
19:30 Yoga VinyasaReserverenSofie
Groepsles conditietraining
20:30 CyclingReserverenLori
Groepsles combinatie conditie- en spiertraining
20:30 ZumbaReserverenEvelien
Groepsles Fast Fit
20:30 FF: Circuit trainingReserveren
Groepsles body & mind
20:45 Yoga YinReserverenSofie
Donderdag
Groepsles body & mind
09:15 Hatha YogaReserverenValerie
Groepsles Fast Fit
11:30 Fast FitReserverenThomas
Groepsles figuurtraining
19:30 BodyshapeReserverenMarijke
Groepsles Fast Fit
20:00 FF: Circuit trainingReserverenCharlotte
Groepsles conditietraining
20:30 CyclingReserverenMarijke
Groepsles figuurtraining
20:30 PilatesReserverenJera
Groepsles Fast Fit
20:30 FF: Circuit trainingReserverenCharlotte
Vrijdag
Groepsles conditietraining
09:30 CyclingReserverenMarijke
09:30 Fit actief 50 +ReserverenCarine
Groepsles combinatie conditie- en spiertraining
10:45 Body ImpactReserverenThomas
Groepsles Fast Fit
14:30 Fast FitReserverenThomas
Groepsles kinderen
16:30 TienerfitnessReserveren
Groepsles combinatie conditie- en spiertraining
19:00 PiloxingReserverenEllen
Zaterdag
Groepsles Fast Fit
10:00 FF: Core WorkoutReserverenSophie
10:30 FF: Core WorkoutReserverenSophie
Zondag
Groepsles combinatie conditie- en spiertraining
10:00 Power ClubReserverenWim
Groepsles Fast Fit
10:00 FF: Circuit trainingReserverenLori
10:30 FF: Circuit trainingReserverenLori
Groepsles conditietraining
11:00 CyclingReserverenAnn-Sofie
Groepsles body & mind
11:15 PilatesReserverenJera